BabyBall – prezent na Dzień Dziecka

dzieci w suchym baseniku BabyBall z piłeczkami - prezent na dzień dziecka

Suchy Basen – idealny prezent na dzień dziecka!

Powoli zbliża się Dzień Dziecka, a to oznacza, że w głowach wszystkich dorosłych pojawia się pytanie: „Co kupić naszym pociechom?”. Na to pytanie nie da się odpowiedzieć jednoznacznie z paru powodów. Przede wszystkim, prezent, który kupimy zależy od wieku naszych dzieci. Inny upominek dostanie 2-letni maluszek, a inny 10-letni chłopiec czy 14-letnia dziewczynka. Dzisiaj skupimy się na prezentach, które można kupić najmłodszym naszym skarbom

dzieci w suchym baseniku BabyBall z piłeczkami - prezent na dzień dziecka

Przyjemne z pożytecznym – nauka poprzez zabawę

W okresie poniemowlęcym (1-3 lata)  dziecko bardzo intensywnie chłonie wiedzę. Nic dziwnego, w końcu w tym czasie jego mózg jest niczym gąbka, bardzo aktywny, bardzo chłonny. Proces rozwoju fizycznego i psychicznego u malucha, w tym okresie  życia jest integralnie ze sobą powiązany. Dla małego dziecka zabawa staje się typową formą działalności i aktywności.  Dlatego już od najmłodszych lat uczymy nasze dzieci języków obcych, kolorów czy liczenia. Jednak czy jest coś przyjemniejszego od nauki poprzez zabawę? Już dawno zostało udowodnione, że nauka jest najbardziej efektywna, wtedy gdy może zaciekawić dziecko. Jednak aby nasz bobas odpowiednio się rozwijał należy je nie tylko zachęcać, ale rozbudzać ciekawość na tyle, że samo będzie chciało się uczyć. Jeśli odpowiednio zaaranżujemy zabawę, dziecko z łatwością opanuje nowe umiejętności, które później będzie mogło wykorzystać w swoim życiu.

Przykładem nauki przez zabawę będzie na przykład nauka liczenia. Do tego możemy wykorzystać suchy basen BabyBall z piłeczkami. Piłeczki, które dostajemy w zestawie, są świetnym elementem do nauki. Przykładową zabawą może być dzielenie piłeczek na grupy o odpowiedniej ilości bądź kolorystyce. Dzięki temu najpierw nauczymy naszą pociechę liczyć do 5 później do 10, a kolejno nawet do 100 czy 200 a dodatkowo maluch zacznie rozróżniać kolory.  Naukę możemy rozszerzyć na przykład o język angielski, niemiecki czy inny, który chcemy aby nasze dziecko przyswoiło. Suchy basen to także dobry sposób na naukę kolorów. W ofercie sklepu BabyBall znajdują się piłeczki w różnych odcieniach:

 • Biały
 • Perłowy
 • Srebrny
 • Przezroczysty
 • Czarny
 • Szary
 • Zielony
 • Chabrowy
 • Miętowy
 • Fioletowy
 • Różowy
 • Czerwony
 • Żółty
 • Niebieski

dzieci w suchym baseniku BabyBall z piłeczkami - prezent na dzień dziecka

Szeroka gama barw pozwoli na nauczenie dzieci nie tylko standardowych kolorów takich jak niebieski, zielony czy czerwony, ale także niestandardowych jak perłowy, srebrny czy nawet przezroczysty! W tym przypadku również możemy rozszerzyć naukę o dowolny język obcy, dzięki czemu nasze dzieci już od małego, będą rozwijały swoje umiejętności.

 

Nauka i zabawa wszędzie tam, gdzie jej potrzebujesz!

dzieci w suchym baseniku BabyBall z piłeczkami - prezent na dzień dziecka

Jak widzisz, kupując suchy basen z piłeczkami, sprawisz dziecku nie tylko radość jaką jest świetna zabawa. To także idealny czas na naukę. W dodatku na dworze jest coraz ładniejsza pogoda, a basenik BabyBall możesz wynieść na zewnątrz. Dzięki temu małe pociechy mogą bawić się i uczyć nie tylko w domu, ale także na ogrodzie. Czy to nie jest prezent idealny? Już teraz zamów suchy basen z piłeczkami  i spraw radość swojemu maluszkowi!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *