Kontakt 731 009 866
Image Alt
  >  Bez kategorii   >  Jak suchy basen wpływa na rozwój psycho-fizyczny dziecka?
Dry pools with balls I Handmade I Polish producer

Jak suchy basen wpływa na rozwój psycho-fizyczny dziecka?

Jak suchy basen wpływa na rozwój psycho-fizyczny dziecka?

babyballZabawa to nieodłączny element życia każdego maluszka. Każdy z rodziców pragnie, aby jego dziecko było szczęśliwe, dlatego w każdym pokoju można znaleźć niezliczoną ilość zabawek. Wiele z nich oprócz rozrywki dostarcza Naszemu dziecku wiele nowych umiejętności. Przekonasz się o tym, jeśli kupisz suchy basen z piłeczkami.Jak suchy basen wpływa na rozwój psycho-fizyczny dziecka?

Rozwój dziecka – jak wpływać na koordynację ruchową?

Zabawa w suchym basenie BabyBall rozwija pracę mięśni i koordynację ruchową u dzieci, a dodatkowo wpływa na postawę nie tylko młodszych, ale i starszych pociech. Suche baseny BabyBall są wypełnione kolorowymi piłeczkami co zwiększa zainteresowanie dziecka. W tym momencie nie liczy się to, jak duży jest suchy basen, ale to ile jest w nim piłek, a także jakiego są koloru. Jeśli zróżnicujemy ich barwy możemy być pewni, że Nasze pociechy z coraz większym zainteresowaniem będą przypatrywać się przedmiotom dnia codziennego. Zabawa z dzieckiem może stać się dobrą okazją do nauki kolorów czy liczenia.

Jak suchy basen wpływa na rozwój psycho-fizyczny dziecka?

Dzieci uwielbiają nurkowanie w kolorowych piłeczkach – nie wierzycie?

Chyba zdjęcia mówią same za siebie! Piłeczki łączą w sobie wiele walorów: to nie tylko rozrywka, ale także edukacja! Piłeczki można turlać, podrzucać, gnieść, łapać, obracać w rączce. Wszystkie wymienione czynności usprawniają motorykę dziecka, ćwiczą koordynację ręka-oko, a także wzmacniają mięśnie i zachęcają maluszka do ruchu. Kolorowe piłeczki mają zastosowanie podczas rehabilitacji czy zajęć korekcyjnych, ponieważ dzieci rozwijają swoją sprawność fizyczną, równowagę, a także rozwijają swoją celność. Jak to możliwe? Piłeczkami można rzucać do basenu, dzięki czemu rozwijamy nie tylko wymienioną wyżej celność, ale także manualność poprzez podnoszenie piłek.

Suchy basen BabyBall – z dbałością o szczegóły

Jak suchy basen wpływa na rozwój psycho-fizyczny dziecka?

Suche baseny BabyBall zostały stworzone z myślą o małych i dużych wnętrzach. Są wysokie na 40 cm, a ich wewnętrzna średnia to 80 cm, dzięki czemu nie zajmują dużo miejsca, a dodatkowo to idealny komponent jeśli chodzi o wystrój wnętrza. Co więcej, praktyczne rozwiązania to Nasza domena, dlatego do piankowych baseników dodaliśmy uszy, co pozwala na ich łatwe przenoszenie. Nasze suche baseny zostały stworzone do zabawy, ale jak widać, dzięki nim Nasze pociechy potrafią się też wiele nauczyć. Rodzice! Nie zapominajcie, że podczas gdy Wasze dziecko bezpiecznie bawi się w baseniku, Wy możecie pozwolić sobie na chwilę relaksu!

Comments

 • Malnitka
  30 sierpnia, 2018

  Suchy basen pamiętam z dzieciństwa 🙂 Nie wiem jak to jest teraz, ale wtedy była to atrakcja dla każdego dziecka.

  Reply
 • Justyna
  12 listopada, 2018

  Jak byłam mała zawsze chciałam z czegoś takiego skorzystać 🙂

  Reply
 • Edyta Knop
  12 listopada, 2018

  Bardzo fajna sprawa taki basen dla dziecka,idealna zabawa.U mnie nie było takich basenów z mojego dzieciństwa

  Reply
 • Ilona
  12 kwietnia, 2019

  Mam basen z kuleczkami 250×250 cm z 6000 szt pileczkami .Mam zapytanie do jakiego wieku i do jakiej wagi dzieci mogaz niego korzystac aby nie uszkodzic basenu i piłeczek.Pozdrawiam Ilona

  Reply

Zostaw komentarz