Prezent idealny – suchy basen z piłeczkami dla Twojego maluszka

piłeczki babyball w czapce św. mikołaja

Święta tuż tuż, a Ty ciągle zastanawiasz się jaki prezent dla maluszka, bratanka lub chrześnicy? Chcesz podarować mu zabawkę, którą będzie się bawił przez długi czas, a nie po dwóch dniach rzuci w kąt i o niej zapomni? Mamy dla Ciebie pomysł na uniwersalny prezent, który posłuży mu przez wiele lat! W tym roku postaw na suchy basen z piłeczkami!

 

Bezpieczeństwo Twojego maluszka

 

Suchy basen z piłeczkami jest świetnym pomysłem na prezent dla każdego dziecka! Basen ma kształt koła, a jego średnica wynosi 90 centymetrów, co pozwala na bezpieczną zabawę nawet dla dwójki maluszków! Jeśli masz sprawić prezent dla bliźniaków lub dwójki dzieci w podobnym wieku, to nie znajdziesz lepszej edukacyjnej zabawki niż suchy basen z piłeczkami.

 

Suchy basen wykonany jest ze specjalnej gąbki, która jest odporna na działanie niekorzystnych czynników, takich jak choćby nawet promieniowanie słoneczne czy upływ czasu. Dno basenu wykonane jest z grubej, czterocentymetrowej gąbki, która zapewni komfort Twojemu dziecku. To co jest w niej najistotniejsze – nie ulega ona odkształceniu. Dodatkowo, każdy stelaż piankowy jest oklejony ręcznie specjalna tkaniną, która ułatwia ściąganie i ponowne zakładanie pokrowca. Idąc krok dalej, do Naszych suchych basenów doszyliśmy uchwyty, które umożliwiają szybkie i łatwe przenoszenie basenu. W końcu suchy basen to mobilny plac zabaw, które możesz ustawić w dowolnym miejscu w domu czy na dworze.

 

Ale suchy basen nie może obejść się bez piłeczek! Te, których używamy mają średnicę w wysokości 7 centymetrów i są od polskiego producenta. Dodatkowo posiadają odpowiedni atest i są wyprodukowane zgodnie z normami Unii Europejskiej.

 

suchy basen z piłeczkami babyball - idealny prezent dla maluszka na święta

 

Zalety suchych basenów

 

Już wiesz, że suche baseny od BabyBall są bezpieczne i stworzone z myślą o Twoim maluszku. Na pewno możesz się domyślić, że suche baseny z piłeczkami to niekończąca się zabawa – w końcu, które dziecko nie lubi kulek? Poprzez wspólną zabawę z maluchem można uczyć go kolorów czy liczenia nie tylko po polsku, ale też po angielsku. Różnokolorowe piłeczki wpływają pozytywnie na rozwój psychosomatyczny Twojego dziecko.

 

Rozwija się także jego motoryka dzięki podrzucaniu, turlaniu czy łapaniu piłeczek. Pamiętaj, że suchy basen możesz wykorzystać także bez piłeczek jako idealne miejsce do przechowywania zabawek i nie tylko. Dno basenu to idealny tor wyścigowy, miejsce do schowania się podczas zabawy w chowanego, czy po prostu do ucięcia sobie drzemki.

 

Suchy basen z piłeczkami – sposób na spokój i czas dla siebie

 

Suchy basen dostarczy Twojemu dziecku ogrom emocji! W końcu będziesz mogła zająć się przez chwilę swoimi sprawami. Przychodzą goście, którzy też mają dzieci? Teraz w końcu będziecie mogli w spokoju porozmawiać bo Wasze dzieci będą zajęte zabawą w suchym basenie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *