Kontakt 731 009 866
Image Alt
  >  Bez kategorii   >  Suchy basen z kulkami – kolejna opinia od zadowolonej klientki
Suchy basen z kulkami

Suchy basen z kulkami – kolejna opinia od zadowolonej klientki

Każda opinia jest dla Nas niezwykle budująca i motywująca. Z przyjemnością przedstawiamy Wam kolejną opinie na temat Naszego flagowego produktu, którym jest suchy basen z kulkami.

Szczęśliwe dziecko – szczęśliwa mama

Jesteśmy w posiadaniu suchego basenu z kulkami od BabyBall. Prezent sprawiliśmy dla córki jak miała 15 miesięcy. Jest to świetny prezent na każdą okazję, święta czy urodziny i dla dzieciaczków półrocznych, które już siedzą, rocznych i nawet kilkuletnich. Zabawa w suchym basenie z kulkami to frajda też dla starszaków. Spokojnie wystarczy dla nich miejsca, ponieważ baseny mają szerokość 90cm i wysokość 40cm. Bez problemu pomieszczą dwójkę maluszków. Dno suchego basenu ma gruboścć 4cm, co daje komfort siedzenia i wygodę. Firma BabyBall jako jedyna na rynku ma tak grube dno basenu. Pokrowiec jest zdejmowany, więc w każdej chwili można go ściągnąć i uprać, a kiedy postanowicie zmienić wystrój pokoju swojego dziecka, możecie nawet dokupić nowy w innym wzorze. Fajną opcją są rączki zamocowane do krawędzi suchego basenu, co ułatwia transport po domu czy też na podwórko.

Polskie rękodzieło – piękne i bezpieczne

Wszystko jest wykonane ręcznie i posiada wszystkie atesty. Suchy basen z kulkami jest w pełni zrobiony z polskich produktów, co bardzo mnie cieszy, gdyż cenie sobie nasze wspaniale polskie produkty. Dostajecie zapakowany basen w worek i oddzielnie zapakowane w worku kulki, więc w razie np. remontu w domu możecie spakować i schować na ten czas, nie przejmując się, że coś może się pobrudzić bądź zniszczyć. Na stronie BabyBall znajdziecie unikatowe wzory baseników, a Pani Kasia na pewno pomoże w dobraniu koloru piłeczek. Tak było w naszym przypadku – sama nie potrafiłam się zdecydować i dobrać kolorów piłeczek.

Nauka przez zabawę

Suchy basen  z piłeczkami to również nauka przez zabawę. Od najmłodszych miesięcy wpływa na rozwój sensoryczny i motorykę dziecka poprzez rzucanie i chwytanie. Później świetnie można się bawić piłeczkami ucząc dziecko kolorów i liczb. Teraz standardem jest codzienne sprzątanie wszystkich piłeczek, ale to też forma zabawy, kiedy trzeba taka ilością trafić do basenu. Posiadamy też zestaw woreczków sensorycznych, które są genialną zabawką. Pamiętam jak w przedszkolu mieliśmy zajęcia z nimi, a teraz powoli odchodzą w zapomnienie.

Moja córka każdego dnia z nich korzysta, rzuca nimi celującą do pustego pojemnika, kładzie sobie kilka na głowie i próbuje z nimi chodzić. Myślę, że moja córka im starsza tym bardziej lubi się w nim bawić. Każdego dnia z niego korzysta. Teraz kiedy spodziewam się drugiego dziecka, będą bawić się we dwójkę. Taki prezent naprawdę jest już na lata. Ja z czystym sumieniem gorąco polecam ta firmę. Produkt najwyżej jakości i radość dziecka każdego dnia. Szczęśliwe dziecko, to szczęśliwa mama.

Pozdrawiam

Magdalena Bałdyga

https://www.instagram.com/marzolenka/

https://facebook.com/MagdaaBeee?ref=bookmarks

Zostaw komentarz