Kontakt 731 009 866
Image Alt
  >  Bez kategorii   >  Suchy basen z kulkami – recenzja zadowolonej mamy
Suchy basen z kulkami - recenzja zadowolonej mamy

Suchy basen z kulkami – recenzja zadowolonej mamy

Każdy zakup w Naszym sklepie to nie tylko kolejny sprzedany produkt. To historia, która się kryje, bo nigdy nie wiesz kto i z jakiej okazji otrzyma suchy basen z kulkami. Bardzo często mamy czy też ciocie odzywają się do Nas ponownie i chwalą Nasze produkty. Tak naprawdę to jest najlepsza zapłata pracy, którą wykonujemy Nad produktem, dlatego zachęcamy Was do przeczytania kolejnej opinii od zadowolonej mamy!

Suchy basen z kulkami – prezent na roczek!

Suchy basen z kulkami

Suchy basen z piłkami kupiliśmy dla synka jako prezent na jego pierwsze urodziny. Olek jak tylko wstanie wskakuje do basenu. Jego wysokość pozwala na bezpiecznie wchodzenie i wychodzenie nawet maluszkom. Basen jest w pełni bezpieczny, szablon wycięty z gąbki wytrzymałej na tarmoszenia, ugniatania i skoki dzieci, a pokorowiec uszyty jest z bawełny. Pokrowiec ma specjalne uchwyty dzięki czemu bez problemu możemy przenieść sobie basenik ż kulkami w inne miejsce. Kolorowe piłeczki, które możecie sobie dowolnie skomponować posiadają atest, więc dzieci mogą je nawet gryźć. Duży plus za to, że materiał można zdjąć do prania, a robi się to z łatwością!

Jedna zabawka – dużo wolnego czasu!

Gdy przychodzą do nas znajomi z dziećmi to zabaw nie ma końca, a my możemy w spokoju poplotkować i wypić ciepłą kawę. Suchy basenik gwarantuje udany każdy dzień. Idealnie wpływa na rozwój ruchowy mojego dziecka. Pozwala na rozluźnienie mięśni dziecka. Ta zabawka sprawdzi się o każdej porze roku. Latem i wiosna możemy bawić się w nim na świeżym powietrzu. Natomiast kiedy pogoda nie dopisuje będzie idealnym pomysłem na domowe zabawy. Wybierając basen mamy do wyboru wszystko kolory kulek. Dzięki czemu poprzez zabawę możemy uczyć dziecko rozróżniać kolory. Suchy Basen wspaniałe wpływ a na rozwój oraz nastrój dziecka. Maluszek może w nim nurkować, skakać do niego czy fikać koziołki.Rozwija motorykę poprzez chwytanie i rzucanie piłeczkami.

Jest Nam niezmiernie miło, że suche baseny z kulkami sprawiają Wam tyle radości! Jeśli masz Nasze produkty i chcesz podzielić się z Nami opinią – Napisz do Nas! Chętnie umieścimy Twoją recenzję na Naszym blogu.

Zostaw komentarz