ZERO WASTE 

w dosłownym tłumaczeniu „brak śmieci” lub „brak marnowania”, to styl życia, zgodnie z którym człowiek stara się generować jak najmniej odpadów, a tym samym nie zanieczyszczać środowiska.

Chodzenie z własną materiałową torbą i odmawianie plastikowej jednorazówki stało się symbolem stylu  ZERO WASTE.

Chcesz być eko, ale nie wiesz jak zacząć? Najprostsze są najłatwiejsze rozwiązania: kup eko torbę! Mają one nie tylko pozytywny wpływ na Nasze środowisko, ale także finanse. W końcu już nie kupujesz foliówki w sklepie, tylko chodzisz ze swoją modną eko torbą.

Eko trend

            Marzy Ci się eko torba, która nie będzie biała i nie będzie miała ogromnego logo sklepu spożywczego? Sprawdź eko torby od BabyBall i wybierz taką, która będzie pasować na każdą okazję! Masz ochotę na ludowe wzory? A może jakieś kolorowe dodatki? W Naszym sklepie znajdziesz przeróżne wzory: od kotów i flamingów, przez tropikalne liście aż po ludowe wzory. Sama widzisz – jest w czym wybierać!

Eko – prostsze niż Ci się wydaje!

Bycie eko jest bardzo proste! Jeśli chcesz przyczynić się do poprawy jakości środowiska, to pamiętaj, że wystarczą nawet małe kroczki! Zaopatrz się już dziś w eko torbę i bądź przykładem dla innych!

Close Menu

Select your currency
EUR Euro
×

Koszyk