Suche baseny z kulkami

Suchy basen z piłkami jest ogromną frajdą dla każdego dziecka. Na pewno sam/a dobrze pamiętasz je z przedszkola – zabawa w kulkach nie miała końca! Teraz już nie musisz nigdzie wychodzić z dzieckiem aby świetnie się bawiło! Wystarczy, że kupisz suchy basen z piłeczkami BabyBall i stworzysz niesamowity plac zabaw w Twoim domu!

Nauka przez zabawę

Suche baseny z piłkami nie tylko bawią, ale też uczą! Twoje dziecko bardzo szybko nauczy się kolorów czy też liczenia. W końcu dzieci najlepiej nabywają nowe umiejętności przez zabawę. Jest to także idealny moment do nauki cyfr i kolorów w języku angielskim – naukę języka obcego najlepiej rozpocząć już od najmłodszych lat.
Suchy basen z piłeczkami może również służyć do rehabilitacji. Dziecko tutaj musi wykazać się zdolnościami motorycznymi – chwytanie piłki, łapanie i rzucanie z pewnością wpłyną na rozwój sensoryczny Twojego dziecka.

Suchy basen z kulkami szyty na miarę

Suchy basen z kulkami wpasuje się w każdy wystrój – w Naszym asortymencie znajdziecie różne wzory i kolory nie tylko pokrowców, ale też piłeczek! Dzięki temu stworzysz idealne królestwo dla swojego maluszka.
Posiadasz dwójkę dzieci? Trafiłaś/eś idealnie! Nasze suche baseny mają 90 cm średnicy, dzięki czemu pomieszczą dwójkę maluszków! Dodatkowo Nasze suche baseny mają DNO o grubości 4 cm, więc nie musisz obawiać się o komfort użytkowania.
Podczas procesu wytwarzania mamy na uwadze przede wszystkim bezpieczeństwo Twojego maluszka, dlatego nasze suche baseny z piłkami posiadają atesty i spełniają normy UE, o czym świadczy symbol CE. Każdy stelaż piankowy oklejany jest ręcznie  specjalną tkaniną, która ułatwia ściąganie i zakładanie pokrowca ! 
Zabawa w suchym basenie z kulkami – to niezwykłe przeżycie dla najmłodszych dzieci. Zabawa w suchym basenie z kolorowymi piłeczkami rozwija pracę mięśni i koordynację ruchową u bobasów. Dobrze wpływa na postawę zarówno młodszych, jak i starszych dzieci.  Suchy basen wypełniony jest kolorowymi kulkami. Zabawa może stać się dobrą okazją do nauki kolorów czy liczenia. Dzieci uwielbiają „pływanie” i „nurkowanie” w kolorowych kuleczkach.
Nie zwlekaj i już teraz spraw ogromną radość swojemu dziecku kupując suchy basen z piłeczkami od BabyBall.

Suche baseny z kulkami  firmy BabyBall są bezpieczne, posiadają atesty oraz spełniają normy UE (symbol CE) i są wykonane ręcznie z polskich materiałów.

PRODUKT POLSKI – 100% Handmade

Select your currency
EUR Euro
×
×

Koszyk