Kontakt 731 009 866
Image Alt
  >    >  Suche baseny

Suche baseny i kolorowe akcesoria

Ręcznie robione suche baseny, pokrowce i kulki

Dzieci uwielbiają zabawę w suchych basenach z piłeczkami. Te ręcznie szyte od BabyBall wyróżniają się wśród innych zarówno komfortową grubością dna, jak i możliwością prania i wymiany pokrowca na basen. Całość dopełniają w pełni bezpieczne kulki do suchych basenów od polskiego producenta w wyjątkowych pastelowych lub intensywnych kolorach!

Suche baseny z kulkami to w pełni kompletny, kolorowy zestaw, który idealnie sprawdzi się w dziecięcym pokoju. Suche baseny bez kulek będą z kolei doskonałym wyborem dla osób, które już posiadają piłeczki lub póki co chcą wykorzystać zabawkę jako bezpieczną przestrzeń do zabawy dla niemowląt.

Pokrowce na suche baseny w produktach BabyBall są ręcznie szyte z wysokiej jakości tkaniny. Szeroki wybór wzorów oraz łatwość w zdejmowaniu i zakładaniu dają możliwość wprowadzenia zmian w wyglądzie basenu, by dostosować go do gustu malucha lub nowego pokoju, bez potrzeby kupowania całego stelaża.

Wykonanych z bezpiecznego dla najmłodszych tworzywa kulek-piłeczek do suchych basenów  nigdy nie jest za wiele! Dzieci zawsze wymyślą nowe sposoby na zabawę z nimi. Można je dowolnie mieszać, dobierając barwy do pokrowca, innych elementów w pomieszczeniu czy upodobań malucha!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 101