Woreczki Wielorazowe Zero Waste - BabyBall – suche baseny z kulkami
a
  >    >  Woreczki Wielorazowe Zero Waste

Wybierasz się na zakupy i kolejny raz sięgasz po plastikową reklamówkę, żeby spakować wszystkie zakupy? A może masz eko torbę, ale ciągle kilogram jabłek pakujesz w foliówkę? Koniec z tym! Postaw na  styl  ZERO WASTE i wielorazowe woreczki!
Ekologia na pierwszym miejscu
Nasze woreczki zero waste powstały z myślą o ekologii. Pewnie coraz częściej docierają do Ciebie informacje, aby ograniczać plastik, nie brać plastikowych reklamówek i segregować śmieci. Jeśli do tej pory nie wiedziałaś od czego zacząć – to tutaj jest odpowiednie miejsce. Poniżej prezentujemy Ci wielorazowe woreczki zero waste, które możesz kupić w różnych wariantach:
• 70 x 100 cm
• 50 x 70 cm
• 50 x 50 cm
• 40 x 40 cm
• 30 x 50 cm
• 33 x 33 cm   • 23 x 23 cm
Wielorazowe woreczki zero waste sprzedajemy również w różnych kompletach – zerknij poniżej i wybierz odpowiedni dla siebie. Potrzebujesz większe lub mniejsze woreczki wielorazowe? Napisz do Nas – uszyjemy je specjalnie dla Ciebie!
Najlepsze do przechowywania :
– pieczywa  – owoców i warzyw – mrożenia owoców, warzyw, mięsa,
– sezonowego obuwia  – sezonowych ubrań  – torebek – zabawek,
– orzechów, sypkich rzeczy  – makaronów  – na zakupy –  w podróży  – itp
Woreczki można wykorzystać również do prania delikatnych rzeczy w pralce (np. damska bielizna).
Środowisko w Twoich rękach
Woreczki możesz kupić zarówno osobno jak i w zestawach. Miej realny wpływ na ochronę Naszego środowiska. Wybieraj wielorazowe woreczki zero waste od BabyBall
         Woreczki wielorazowe ZERO WASTE – uniwersalne – rozwiązanie szyte na miarę ekologii
Woreczki wielorazowe firmy BabyBall są bezpieczne, posiadają atesty oraz spełniają normy UE (symbol CE) i są wykonane ręcznie z polskich materiałów.
PRODUKT POLSKI – 100% Handmade