BabyBall – z miłości do najmłodszych. Testowane przez najmłodszych.
a
  >  O BabyBall

BabyBall – z miłości do najmłodszych

Misją firmy BabyBall jest uczynienie życia bardziej kolorowym i radosnym

Historia firmy

BabyBall projektuje, robi, szyje i testuje suche baseny z kulkami od 2017 roku. Przez te kilka lat do dzieci trafiło już kilka tysięcy basenów i nawet 300 tysięcy kolorowych piłeczek!

Do stworzenia tego typu zabawki  zainspirował nas prezent, który wnuczek otrzymał z okazji pierwszych urodzin. Był to czarny suchy basen z kulkami o wymiarach zaledwie 30x90cm. Maluszek unikał wchodzenia do niego – zbyt ciemny kolor  pokrowca nie zachęcał do zabawy.

suchy basen z kulkami

Postanowiłam więc uszyć  nowy, kolorowy pokrowiec. Dopiero wtedy zabawka wzbudziła duże zainteresowanie mojego wnuczka. Zaobserwowałam, że kolor poszycia ma tu ogromne znaczenie – im jaśniejszy i bardziej kolorowy, tym dziecko chętniej w przebywa i bawi się w basenie z kulkami.

Suchy basen z kulkami

Idąc za ciosem, zmodyfikowałam inne elementy suchego basenu. Wyłożyłam dno 4-centymetrową gąbką, aby maluch mógł siedzieć na miękkim i komfortowym podłożu. Doszyłam również uchwyty do przenoszenia basenu z kulkami.

W końcu powstał prototyp suchego basenu z kulkami od BabyBall. Oprócz grubego dna, zachwycającej kolorystyki i praktycznych uchwytów, pojawił się stelaż gąbkowy oklejony specjalną tkaniną, aby pokrowiec można było łatwo ściągnąć  do prania  a pózniej szybko założyć. Okazało się, że to innowacyjne rozwiązanie, jest zostaosowane TYLKO w basenach BabyBall i żadna inna firma na świecie nie ma tekiego rozwiązania!

BabyBall do produkcji suchych basenów, a także innych produktów, które z czasem pojawiły się w ofercie, używa wyłącznie materiałów polskiej produkcji z atestem STANDARD 100 by OEKO-TEX ®.

Plac zabaw we własnym pokoju

Firma BabyBall z pasją do szycia i miłością do dzieci od kilku lat tworzy ręcznie suche baseny z kulkami. Stawia na kolory, bo to one rozwijają wyobraźnię najmłodszych, pobudzając je do działania. Pamiętając o tym, jak wiele uwagi do urządzania dziecięcych pokoi przykładają rodzice, proponuje wiele uniwersalnych wzorów pokrowców na suche baseny oraz wyjątkowe kolory piłeczek do suchego basenu.

To właśnie pokój dziecka – dzięki suchym basenom z kulkami – może stać się jego własnym placem zabaw, z którego można korzystać nawet w pochmurny dzień! Dzięki swojej wrodzonej kreatywności dzieciaki co rusz wymyślają nowe zastosowania zarówno suchych basenów, jak i kulek. Ta zabawa nigdy im się nie nudzi! A gdy tylko wyjdzie słońce, suchy basen z kulkami można z łatwością przenieść na balkon lub do ogrodu, by kontynuować harce na świeżym powietrzu!

suchy basen z kulkami

Mali testerzy

Wszystkie produkty – zarówno suche baseny z kulkami, jak i np. materiałowe woreczki sensoryczne, torby bawełniane, worko-plecaki  testują starsi i najmłodsi członkowie rodziny BabyBall. Znani są ze swojej ruchliwości i szalonych pomysłów, dzięki czemu każdy element poddawany jest najcięższym próbom. Sprawia to finalnie, że każda zabawka i nie tylko  jest idealnie bezpieczna dla dzieci w różnym wieku.

Z myślą o rodzicach

Suche baseny z kulkami powstały również z myślą o rodzicach! Dzięki temu, że dzieciom nigdy się nie nudzą, dają opiekunom możliwość wypicia ciepłej kawy i delektowania się chwilą spokoju. Są łatwe w czyszczeniu i nie zajmują wiele miejsca. Sprawdzą się jako kojec dla niemowląt, domowy plac zabaw dla młodszych i starszych dzieci i designerski fotel dla nastolatka – o czym można przeczytać na blogu

Nagrody dla BabyBall

BabyBall dba o wysoką jakość i bezpieczeństwo swoich produktów. Klienci traktowani są z dużą uwagą, a ich zapytania nigdy nie pozostają bez odpowiedzi. Z tego względu firma może pochwalić się wyróżnieniami i nagrodami, świadczącymi o jej renomie i wysokiej jakości wszystkich swoich produktów

Dla dzieci i dorosłych

Bawełniane torby materiałowe - na co dzień i w podróży

Misją firmy BabyBall jest uczynienie życia bardziej kolorowym i radosnym. Dla mnie – właścicielki – ważne jest również wykorzystywanie swoich zasobów zgodnie z bieżącymi potrzebami dzieci i dorosłych.

W trosce o planetę stworzyłam serię kolorowych ekologicznych toreb bawełnianych z nadrukami oraz wielorazowych woreczków na warzywa i owoce zero waste, a także worków-plecaków do przedszkola lub żłobka lub na codzień.

Z kolei duże zapotrzebowanie na maseczki ochronne do twarzy przyczyniło się do powstania całego katalogu jednobarwnych i kolorowych maseczek dla dzieci i dorosłych, które można wykorzystać zarówno w sezonie chorobowym, jak i jako ochronę przed smogiem.