O nas

Jeśli szukasz świetnej zabawy dla swojego dziecka oraz chwili wytchnienia dla siebie,  suchy  basenik BabyBall zapewni Ci to!  Wykonany z solidnego i miękkiego materiału nada się doskonale do każdego wnętrza. Przekonacie się również, jak łatwo dba się o poszycie basenu. Nadaje się do prania, a – co więcej – jego zakładanie i zdejmowanie jest banalnie proste. To wszystko dzięki naszym nieustannym próbom, by ulepszać konstrukcję.  Suche  baseniki  BabyBall robione są z myślą o wygodzie użytkowania.

W naszej firmie wiemy, jak ważne jest rozwijanie wyobraźni dziecka – dlatego też stawiamy na kolory. Nasze wzory zachwycają bogactwem i intensywnością barw. Piłeczki dołączane do produktów są natomiast prostą, ale dającą mnóstwo frajdy zabawką dla maluszków. Można zastąpić je również ulubionymi zabawkami dziecka, a sam basenik BabyBall zamienić wówczas w istny plac zabaw. W przypadku malutkich dzieci basen może pełnić też funkcję kojca.

Nauka przez zabawę – czy można wymarzyć sobie coś lepszego? Dzięki piłeczkom nauka kolorów staje się przyjemnością! Gdy zabawa dobiega natomiast końca, trzeba posprzątać… Wrzucanie piłeczek do basenu może być doskonałą lekcją utrzymywania porządku dla Waszych pociech.

Jest z czego wybierać: nie pozwalamy się klientom nudzić! Oferujemy 6 podstawowych wzorów basenów; od czasu do czasu pojawiają się również unikalne egzemplarze opatrzone mianem „edycji limitowanej”. Poza tym – jest aż 16 kolorów piłek! Daje to możliwość tworzenia tysięcy kombinacji kolorystycznych!

Lato bywa kapryśne, ale gdy pogoda dopisuje, nie zapominajcie o baseniku BabyBall! W upalne dni baseniki świetnie sprawdzają się na świeżym powietrzu. Nieważne, czy organizujecie grilla, czy opalacie się w ogródku – basenik będzie doskonale służył dziecku. Będzie się ono mogło bezpiecznie bawić, podczas gdy Wy zajmiecie się sobą! Dzięki swoim optymalnym wymiarom baseniki nie zajmą też dużo miejsca wewnątrz (wysokość: 40 cm, śred. wewnetrzna :  80 cm).

A gdy wybierzecie się na urlop –  koniecznie weźcie ze sobą basenik BabyBall ! Sprawdzi się i na plaży, i nad jeziorem, i w górach w pięknych okolicznościach przyrody. Dla dziecka będzie również bodźcem znajomym i pozwalającym lepiej zadomowić się w obcym otoczeniu.

Suche baseniki znajdują też zastosowanie w rehabilitacji. Chociaż może trudno w to uwierzyć, ale rehabilitacja kulkowa może być z powodzeniem wdrażana przez  zabawę. Podczas takiej zabawy wspomagane jest również czucie głębokie (zmysł orientacji ułożenia części własnego ciała). Niedawno podarowaliśmy jeden z baseników BabyBall Małemu Wielkiemu Bohaterowi Filipkowi Janasowi. Uśmiechom nie było końca! Dzięki BabyBall chłopczyk może teraz bawić się, ale i rehabilitować u siebie w domu! Byliśmy bardzo szczęśliwi, że mogliśmy dać coś od siebie temu chłopcu, który musi na co dzień mierzyć się z tyloma przeciwieństwami losu. Kolejny raz przekonaliśmy się, że warto pomagać!

A jeśli nie jesteś rodzicem, a szukasz prezentu dla maluszka – BabyBall przychodzi Ci z pomocą! Nasz zespół pomoże ci dobrać odpowiedni wzór basenu i najlepsze kolory piłek.

Zdaj się na nas!   Po szybki kontakt zapraszamy na naszą stronę facebookową:  https://www.facebook.com/BabyBall.dzieci/!

Zespół BabyBall