Firma BabyBall działa od maja 2017 i tworzy ręcznie suche baseniki BabyBall z piłeczkami dla dzieci. Stawiamy na kolory, ponieważ wiemy jak ważne są dla małych dzieci, gdy rozwija się ich wyobraźnia. Nasze wzory zachwycają bogactwem i intensywnością barw. Piłeczki dołączane do produktów są natomiast prostą, ale dającą mnóstwo frajdy zabawką dla maluszków. Można zastąpić je również ulubionymi zabawkami dziecka, a sam basenik zamienić wówczas w istny plac zabaw. W przypadku malutkich dzieci basen może pełnić też funkcję kojca. Zabawa w naszym baseniku BabyBall to niezwykłe przeżycie dla najmłodszych dzieci, rozwija pracę mięśni i koordynację ruchową u bobasów. Dobrze wpływa na postawę zarówno młodszych, jak i starszych dzieci. Suchy basenik BabyBall wypełniony jest kolorowymi piłeczkami. Dla najmłodszych dzieciaczków nie liczy się wielkość baseniku , ale różnorodność i ilość kolorowych kuleczek. Zabawa może stać się dobrą nauką kolorów lub liczenia.
Suche baseniki znajdują też zastosowanie w rehabilitacji. Chociaż może trudno w to uwierzyć, ale rehabilitacja kulkowa może być z powodzeniem wdrażana przez zabawę. Podczas takiej zabawy wspomagane jest również czucie głębokie (zmysł orientacji ułożenia części własnego ciała).

Jako jedyni na rynku mamy DNO o grubości 4 cm, co podnosi komfort pobytu dziecka w baseniku.
Wysokość basenu to 40 cm, aby Twoje dziecko mogło oprzeć główkę o bandy, a średnica wynosi 90 cm, co pozwala aby dwoje maluszków się zmieściło.
Baseny z piłeczkami są bezpieczne i posiadają atesty oraz spełniają normy UE (symbol CE).

A jeśli nie jesteś rodzicem, a szukasz prezentu dla maluszka – BabyBall przychodzi Ci z pomocą! Nasz zespół pomoże ci dobrać odpowiedni wzór basenu i najlepsze kolory piłek.
Zdaj się na nas! Po szybki kontakt zapraszamy na naszą stronę facebookową: https://www.facebook.com/BabyBall.dzieci/!

Close Menu

Select your currency
EUR Euro
×

Koszyk